פאנל מבודד

הפרויקטים של הבנייה כיום דורשים יעילות וביצועי בנייה המתישבים עם מודעות סביבתית, ניצול יעיל של אנרגיה, עמידות לאורך זמן ויצירתיות רבגונית. לוחות מבודדים הם בחירה מושכלת העונים על צרכי הבניה כיום ומעניקים פתרון אידיאלי הבולט באיכות החומר, בזמינות העבודה ובמהירות השלמת הפרויקט. 

לוחות הבידוד מורכבים מקצף פוליאויטרן – המיועד לקירור מבודד יותר הממוקם בין שתי חזיתות מתכת עשויות צמר סלעים חסין אש, השילוב הזה מספק אפשרות בנייה עמידה במיוחד, חזקה וחסכונית באנרגיה. הפעולה המורכבת הנובעת מקשר כימי בין ליבת הקצף המוזרקת לבין עורות הפלדה החיצוניים יוצרת יחידה קלילה וקשיחה עם קיבולת מתח יוצאת דופן.

הפאנלים המבודדים שלנו מציעים יתרונות בתכנון בניין בר קיימא לבעלי מבנים, מעצבים וקבלנים, אידיאליים ליישומי קירות וקירוי, כולל שווקים אדריכליים, מסחריים ותעשייתיים, מחסנים וחדרי אחסון, הפאנל מתאים גם לתליית קופסאות חשמל וצנרת. מבניות השכבות משפרת את החוזק, ומאפשרת ללוחות לעמוד בפני נזקי פגיעה, הם מציעים ערך R מצוין ומשפרים את יעילות האנרגיה, כמו גם הרכבה קלה בשלב אחד להפחתת עלויות הבנייה.

יישום ושימושים

צבעי הפאנל והצעות הגימור השונות מאפשרים שפע של הזדמנויות עיצוביות, בין אם הפרויקט שלכם מונע משיקולים אסתטיים, ביצועים ייחודיים, או אפילו יכולת עמידות בפני אש, לוחות אלו מציעים את החופש העיצובי והגמישות האולטימטיבית.

אחד ממוצרי הבניין המתוחכמים ביותר בשוק כיום הם לוחות קיר מבודדים ולוחות גג מבודדים המציעים מראה נקי ואיכותי המוסיף ערך מיידי לכל מבנה. הלוחות המבודדים משפרים את המראה החזותי של הבניין ומשקלם הקל מפחית את הדרישות המבניות ועלויות ההתקנה.

קראו עוד
צרו קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

מעוניינים בפתרון כולל לבנייה קלה? פנו אלינו עוד היום לאספקה מהירה עד לשטח!

מעוניינים בפתרון כולל לבנייה קלה? פנו אלינו עוד היום לאספקה מהירה עד לשטח!

דילוג לתוכן