אודות
מ.ק מודולרי

מי אנחנו

חברת מ.ק מודולרי הוקמה בשנת 2021 על ידי משה נייגו

שנים לפני שהחברה הוקמה בפועל עסק משה בבחברת קוברה, בית מסחר לברזל, ייבוא ושיווק מתכות ומסגרייה וצבר ניסיון רב בתחום הבניה וכל מה שקשור לאספקה של מוצרים טכניים לענף זה.

P10065392 (Large)
P1006888

התחום הזה משך את משה שידע לזהות את הפוטציאל הטמון בענף והוא החליט להביא לתחום ציוד חדשני ומתקדם ולהנגיש אותו בצורה המקצועית ביותר הן למגזר הפרטי והן למגזר הציבוני ביניהם חברות בניה וארגונים גדולים.

בתחילת הדרך עסקה החברה במכירת פאנל מבודד בלבד ולאט לאט ועם ההתקדמות הטכנולוגית התפתחה החברה ונגעה בעוד תחומים הקשורים לענף הבניה כמו כלים חשמליים, ציוד כבד, כלים ואביזרים טכניים וכל התמיכה הקשורה לענף הבניה הקלה ובכלל.

מעבר לציוד טכני ופתרונות טכניים מתקדמים הבניה המודולרית המותאמת משכה אותו והניעה אותו לפעולה, זה התחיל מניצול שטח בגינתו בו בנה מחסן שענה בדיוק על הצרכים האישיים שלו ומיד זה נכנס בטבעיות כשירות שהחברה מציעה: מחסנים מוכנים בהתאמה אישית כקיט להרכבה עצמית או הובלה והרכבה באמצעות אנשי המקצוע של החברה.

כיום מ.ק מודולרי מציעה שירות רחב היקף בענף הבניה כולל חנות ציוד מקצועית בה ניתן למצוא את כל הדרוש לפרויקטים של בניה קטנים כגדולים כולל אספקת ציוד לקבלני בניה גדולים בארץ באספקה טכנית עד לשטח המבוקש.  

בחברה עובדים אנשי צוות מקצועיים ולמודי ניסיון שיודעים לתת מענה מדויק לצרכי הבניה השונים. חברת מ.ק מודולרי עומדת מאחורי האיכות של המוצרים אותם היא משווקת ושמחה להעניק שירות ומענה מותאם ללקוחותיה השונים.

מעוניינים בפתרון כולל לבנייה קלה? פנו אלינו עוד היום לאספקה מהירה עד לשטח!

מעוניינים בפתרון כולל לבנייה קלה? פנו אלינו עוד היום לאספקה מהירה עד לשטח!

דילוג לתוכן